You are not logged in.

41

Monday, May 30th 2011, 8:55am

dawno tu nie zagladalem i widze ze tu zaczyna cos ie dziac :)
no to jeszcze raz witam wszystkich

42

Sunday, June 5th 2011, 3:44pm

Siemka:fall:Zasypali to forum:smile: Mi czasami sie niechce pisac na czacie gildii, a tutaj na forum to niepytac kiedy zagladalem, pewnie inni tak samo forum olewaja:son:

43

Sunday, June 12th 2011, 3:43pm

;D z braku tematu pewnie tu tak pusto.. ;p

44

Thursday, June 16th 2011, 11:44pm

Oj tam :D To trzeba jakis temat znalezc i juz :D I rozmowa bedzie sie kleisc :smile:

45

Thursday, June 16th 2011, 11:45pm

Poprawka:kleic *

46

Saturday, June 18th 2011, 8:32pm

ooooooooooooo no proszę polacy mają swoje forum na "com" hehe tego sie nie spodziewałem ale skoro jest i skoro można tu gadać z rodakami po magmarskiej stronie to chciałbym bardzo serdecznie podziękować polakom z 1 polskiego klanu po magmarskiej stronie za atakowanie mnie na waszym terenie jak ubijałem waszych noobów ......jesteście najlepsi... jakbym mógł to bym was za to ucałował ...dzięki wam i dzieki temu że mnie atakowaliście skalpy ( które były mojim jedynym celem pokazania się na waszym terenie ) dostawałem bez expa ( którego nie cierpię z całego serca)...wiec bardzo dziekuje polakom grajacym po magmarskiej stronie za wielokrotne atakowanie mnie w ostaniej chwili walki kiedy juz myalałęm że niestety wygram i dostane expa ratowaliście mi 4 litery i dzięki wam mam więcej męstwa niż planowałem...dziękuje wam z całego serca

47

Saturday, June 18th 2011, 8:54pm

a tak do wszystkich polaków grających tutaj wiecie dobrze że bez męstwa nie osiągnie się nic w tej grze jest ono nawet ważniejsze od peypalowania ( bo to podobno można pominąć) jeśli macie ochotę spróbować swoich sił grając na męstwo , nie chcecie być mobkami dla graczy idących na męstwo , chcecie coś znaczyć w tej grze itd ( nie chce mi się już wymieniać dalej ale jak macie trochę oleju w głowie to wiecie o co chodzi ) ....zapraszam do rellorta na mojim reff (http://warofdragons.com/register.php?ref…-Alar-Zeh-Ner--) ... zapewniam pełna pomoc z męstwem ,pomoc w zdobyciu niebieskich części seta, oraz fachową pomoc w rozwoju postaci z pomocą mentorów itd... jest też możliwość wstąpienia do naszego klanu ( tylko gracze grający na męstwo + wiedzący co to są repki + znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ) mam w klanie mentora , lekarza na 8 lvl ,kata,dobrą ekipę na cc itd...oraz znajomość z najlepszymi obecnie graczami ....... warunki korzystania z mojej pomocy są proste ... rellort na mojim reff ( nie konieczny ale miale widziany ) kontakt ze mną od momentu rozpoczęcia gry ( my pracujemy nad męstwem od 1 lvl )...więc jeśli potrzebujecie pomocy z męstwem to chętnie pomogę " uczynię was silnymi ,bo dzięki wam ja będe silniejszy " aaaaaaaaaaa reszta nich sobie dalej gra bez męstwa ,reputacji ,w pięknych zielonych zbrojach .......... nie uwłaczając nikomu sam byłem kiedyś noobem i mam wspaniałych przyjaciół nie grających na mestwo w zieonych zbrojach :) aaaaaaaaaaa oczywista sprawa to jedyna sluszna strona w tej grze ( trzeba grać na ludziach ) .........hehe pozdro :P

48

Wednesday, June 22nd 2011, 5:36pm

było fajnie przyszedł śmieć i się zepsuło:buee:

49

Wednesday, June 22nd 2011, 5:44pm

syf sie porobił trzeba zrobić porządki(:

50

Wednesday, June 22nd 2011, 5:55pm

Do: --Alar-Zeh-Ner-- To jest noobie forum gdzie my Polacy możemy sobie na spokojnie porozmawiać i się poznać. To nie jest miejsce na wychwalanie się jakim to sie jest dobrym graczem i czego to się nie ma. Nie oszukujmy się, gdybyś nie paypalował w grze byłbyś nikim, nie dałbyś sobie rady... Sam kiedyś powiedziałeś że ci co paypalują są ch** a nie graczami ( więc jaki morał?) A to kto jaki ma set to jego sprawa, najważniejsze że się ma ten set i się nie biega w skórzanym czy zabójcy. Każdy powoli do wszystkiego dojdzie bez paypalowania :yes: Więc zachowaj dla siebie te teksty bo ci którzy tu grają wiedzą o co chodzi. Tak na marginesie Nie zbłądź to tylko gra !!

51

Wednesday, June 22nd 2011, 7:37pm

widać pan smiec jest nie tylko smieciem ale i wazeliniarzem ciekawe co się jeszcze pod nim skrywa

52

Thursday, June 23rd 2011, 3:42am

droga Asiu kochanie ty moje :) dobrze wiesz jak wyglądały moje poprzednie postacie wiesz jak cieszko pracowałem nad nimi i co miałem więc nie opowiadaj mi tutaj że byłbym nikim , wierz tez sama ze peypaluja osoby po ktorych byśmy się nie spodziewali ( na przyklad na rozpoczecie luanienia itd ) no i brzoskwinko nie wypominaj mi rzeczy jakie powiedziałem bo ja nie będe wypominał co ty mówiłaś :) i brzoskwinko nie nazwaj mnie noobem bo sama dobrze wiesz ze jestem 1 z niewielu polaków grających tutaj mających tak dużą wiedze o tej grze itd niom chyba ze slonko juz nie pamieta do kogo przychodziłaś z pytaniami :) peypaluje bo mnie stac na to , bo nie mam ochoty 5 raz grając od nowa dochodzić do wszystkiego samemu itd :) no i oczywiście się z tobą zgadzam brzoskwinko :) można do wszystkiego dojść bez peypalowania :) jak zawze masz racje tyle że albo trzeba siedzieć w domu i tylko grać albo to trwa bardzo długo a 1 i 2 opcja odpada w mojim przypadku bo pracuje w dzień do tego imprezy itd ... a czasu tez tak nie mam żeby czekać na wszystko :) więc peypaluje ....niestety właśnie nie wszyscy wiedza kociaczku o co chodzi a ja nie chce słuachć nasmiewania sie z polakow ze na całym serwie jest 3/4 wartosciowych graczy ... wy sobie żyjecie w swojim hermetycznym światku klanu i kilkorga znajomych ... ja rozmawiam ze wszystkimi i jestem na bierząco z wszystkim ....i wiem jak się mówi o polakach grających tutaj zreszta w 50 % to jest prawda (tzn chodzi o 50 % graczy ) a ja to zmianiam :) pokazuje im ze polacy nie sa za biedni na peypal że mają pojęcie o tej grze i żę potrafią coś więcej niż bezmyśne zabijanie mobków...możesz mówić że się chwale że się wywyszam ale sama przyznasz że znasz mnie chyba najlepiej na tym serwerze , no może pchełka mnie zna prawie tak dobrze jak ty :) i wiesz jaki jestem i wierz dobrze że jak bym mugl to bym pomagal wszystkim we wszystkim ale tak sie nie da :) a co do zbłądzenia spokojnie kochanie :)))))))jeśli zacznę błądzić to przypomnę sobie kilka rzeczy i odrazu się wyprostuje :)))))))))))) pozdrawiam cie brzoskwinko :* miło że si odezwałaś

53

Thursday, June 23rd 2011, 3:43am

a co do gracza pampi :) dziekuje za te posty tylko ułatwiłeś mi zadanie :)

54

Thursday, June 23rd 2011, 9:39am

sorki błąd (: ale nie taki jak u pana śmiecia * w ogóle

55

Thursday, June 23rd 2011, 1:08pm

--Alar-Zeh-Ner-- Po pierwsze nie mów do mnie słonko ani kochanie. Po drugie zaśmiecasz forum nie tylko swoją osobą ale i też swoim pisaniem, skoro stać cię na paypalowanie w grze to dlaczego jeszcze nie zainwestowałeś w dobrą szkołę albo w słownik ortograficzny ? Pewnie bardzo dużo czasu zajęło ci pisanie tego posta, bo sprawdzanie każdego słowa osobno zajmuje dużo czasu w twoim wypadku. A odnośnie moich pytań kierowanych do ciebie, tak szczerze nie jestem taką fanatyczką tej gry żeby studiować całą legendę i siedzieć godzinami przed komputerem i czytać fora itp w przeciwieństwie do ciebie. Skończyłam z tobą rozmawiać bo to nie ma sensu i więcej tego tematu nie poruszę. Żegnam.

56

Thursday, June 23rd 2011, 1:33pm

O-o ...........

57

Thursday, June 23rd 2011, 2:17pm

Pampi received a forum infraction. Please take care to follow our forum rules.

58

Thursday, June 23rd 2011, 3:52pm

super brawa dla kabla bohatera idź poskarżyć bo nie zdążysz

59

Thursday, June 23rd 2011, 4:00pm

Asiu spoczko nie będę cię tak nazywał skoro już nie chcesz :) widzę że jednak nie masz nic przeciwko słowu "brzoskwinka" wgledem ciebie :) super wiesz jak bardzo lubię to słowow z wiadomych naszej 2 przyczyn kojaży mi się ono z tobą i to bardzo dobrze mi się kojaży :) do szkoły poszedłem tak jak pisalismy esy wczesniej tlumaczylem ci co i jak :) a jak tam twoja matura ? :) słownik a po co mi on? dyslekcja ,dysortografia ,dysgrafia niestety nie pozwala mi na pisanie tak dobrze ortograficznie jak ty to robisz brzoskwinko ale się starm jak mogę , czasu nie koniecznie dlugo bo wiesz sama dobrze że nie przejmuje się zbytnio tym a jesli ktos nie rozumie że jest to nie zalezne ode mnie to widocznie jest zbyt tepy żeby się nim przejmować , tak mam dużą wiedzę o tej grze i ta wiedza stale się powieksza :) więc jesli bedziesz miała jakie kolwiek pytania to chcętnie pomogę :) co do przesiadywania w grze :) spedzam w niej 1/3 tego czesu co ty brzoskwinko :) wiesz praca itd .... a ty jak widze siedzisz ciagle :) no ale grasz na expa wiec to pochłania czas :) itd :) a co do zaśmieania swoja osoba jesli uwarzasz że zasmiecam to forum itd tym ze jestem na nim to chyba można powiedzieć że zaśmieciłem tez.......................... i to kilka razy jak uwarzasz ? no bo idac twojim tokiem myslenia zasmiecam to gdzie jestem ,na czym jestem , w czym jestem wiec sama powienas najlepiej wiedziec co mozna dolozyc do tej listy rzeczy ,miejsc, ...... itd ktore "zasmiecilem" wedlug ciebie jak widzisz staram się byc nadal wobec ciebie kultularny :) bo szczerze cię dalej lubię ...szkoda że to tak wyszlo ale widocznie tak mialo byc :) a brzoskwinko taka rada ode mnie zmien to zdjecie na forum :) nie pokazuje twojej prawdziewej przepieknej urody :) a tak śliczną twarzyczke jaką posiadasz powinno się właściwie eksponować :) nie uwarzasz :) pozdrawiam tówj Marcinek :)

60

Thursday, June 23rd 2011, 4:03pm

powiedzial czlowiek który co chwila donosi żeby ludzie mieli kneble itd :) niestety ( dla mnie ty powienies dziekowac bogu za to ) musialm cie zaszczycic zainteresowaniem z mojej strony ale wiecej nie będe się zniżał do twojego poziomu pampersik :) a tak przy okazji twoje zdjęcie klasowe robi furore w necie :)